Wycena

Zasady współpracy

Do wyceny każdego dokumentu podchodzimy indywidualnie - w zależności od języku, tematyki oraz obszerności dokumentów.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia uwierzytelnione – jednostką rozliczeniową jest strona posiadająca 1125 znaków ze spacjami.
Tłumaczenia zwykłe - jednostką rozliczeniową jest strona posiadająca 1800 znaków ze spacjami.

Szczegółowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu 668 467 599 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wycena jest dokonywana indywidualnie i bezpłatnie.

Tłumaczenia ustne

W przypadku tłumaczeń ustnych jednostką rozliczeniową jest 1 godzina zegarowa pracy tłumacza. Cena jest uzależniona od liczby tłumaczy, czasu trwania, miejsca oraz języka w jakim jest wykonywane tłumaczenie.
Szczegółowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu 668 467 599 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wycena jest dokonywana indywidualnie i bezpłatnie.

Termin realizacji

Termin realizacji zlecenia jest ustalany indywidualnie z klientem. Każde zlecenie zostanie przyjęte do realizacji po uzgodnieniu warunków z klientem.

Dostarczenie i zwrot dokumentów

Materiały można dostarczyć osobiście i jak również za pomocą środków elektronicznych, takich jak e-mail, pendrive, płyta CD, karta pamięci. Przetłumaczony dokument może zostać przekazany w takiej samej formie, zależności od życzenia klienta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem
Napisz do nas