O nas

Biuro tłumaczeń Nordic Translations

BT Nordic Translations oferuje tłumaczenia ustne oraz pisemne, wliczając w to tłumaczenia biznesowe oraz specjalistyczne. Tłumaczymy również konsekutywnie i symultanicznie.

Biuro tłumaczeń Kołobrzeg

BT Nordic Translations

Biuro jest prowadzone przez tłumacza języka angielskiego Norberta Tomczaka. Biuro zrzesza tłumaczy, tłumaczy przysięgłych i tłumaczy specjalistycznych różnych języków, którzy na rynku tłumaczeń działają już od wielu lat.

Naszym zadaniem jest udzielić fachowej, szybkiej i profesjonalnej obsługi w zakresie tłumaczeń. Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi ogromne doświadczenie w zakresie języka w jakim się specjalizują.

Nasza jakość

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość dlatego na nasze tłumaczenia przyjmujemy pełną i bezterminową odpowiedzialność. Na jakość tłumaczeń przez nas wykonywanych składa się wiele czynników takich jak doświadczenie, dobór współpracowników, sumienność i dobra organizacja pracy.

Norbert Tomczak, CEO

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem
Napisz do nas